Letná súťaž: "Piť kávu Dúšok je Okay!"

Malé spotrebiče

Malé spotrebiče

Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorý kuchynský robot v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) má kovový prevod? 

Správnu odpoveď nájdete od 15. 7. do 21. 7. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke.
 • Malé spotrebiče

  Malé spotrebiče

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorý kuchynský robot v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) má kovový prevod? 

  Správnu odpoveď nájdete od 15. 7. do 21. 7. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke.
 • IT - AUDIO

  IT - AUDIO

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorý prenosný reproduktor je rozmerovo najväčší v ponuke predajne Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica)? 

  Správnu odpoveď nájdete od 22. 7. do 28. 7. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke. 86/58
 • Televízory

  Televízory

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorý televízor v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) má najväčšiu uhlopriečku? 

  Správnu odpoveď nájdete od 29. 7. do 4. 8. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke. 78/23
 • Kávovary

  Kávovary

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorá odrodová káva je tento týždeň vystavená v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) pri hlavnej cene (kávovar DeLonghi)? 

  Správnu odpoveď nájdete od 4. 8. do 11. 8. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Názov kávy a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke. 48/15
 • Práčky

  Práčky

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorá práčka v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) má najnižšiu spotrebu elektrickej energie (v kWh)? 

  Správnu odpoveď nájdete od 1. 7. do 7. 7. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke.
 • Chladničky

  Chladničky

  Súťažná otázka pre tento týždeň: Ktorá chladnička s mrazničkou v predajni Okay Elektro (Terminal Banská Bystrica) má najväčší objem? 

  Správnu odpoveď nájdete od 8. 7. do 14. 7. priamo v predajni - hľadajte ten správny produkt označený súťažnou etiketou. Jeho názov a svoje kontaktné údaje vpíšte do súťažného formulára, ktorý nájdete na tejto web stránke.

   

   

   

  Počas 6 letných týždňov (od 1. júla do 11. augusta) súťažíte s kaviarňou Dúšok a predajňou OKAY Elektro Terminál Banská Bystrica o kávovar DeLonghi a ďalšie hodnotné ceny. Každý týždeň je vyhlásená nová otázka, ktorá sa týka jednej z kategórií elektro-produktov dostupných v predajni OKAY Elektro (Terminál BB). Správnu odpoveď nájdete priamo v predajni. Potom už len stačí jej znenie vpísať do pripraveného formulára na našej web stránke, doplniť svojimi kontaktnými údajmi... a ste v hre. Žrebujeme každý týždeň. 

  Súťaž: Piť kávu Dúšok je OKAY.

  Vpíšte správnu odpoveď pre tento týždeň.
  Napíšte Vaše meno, prosím.
  Nesprávna e-mailová adresa.
  Vpíšte Vaše telefónne číslo.
  Uveďte mesto/obec, z ktorého pochádzate.
  * polia označené hviezdičkou sú povinné
   

  Sledujte nás na Facebooku, kde budeme zverejňovať všetky dôležité informácie o ďalších súťažiach a taktiež zoznam výhercov.

   

   

   

  Zoznam výhercov súťaže:

  Ceny do súťaže:
  Slúchadlá Koss KEB15 v hodnote 17,99€ + 250g odrodová káva Dúšok Blend v hodnote 9,90€
  Žrebovanie: 7.7.2019.
  Výherca: Martin H., Banská Bystrica

  Toastovač Gorenje GO-Send. v hodnote 19,90€ + 250g káva Dúšok Blend v hodnote 9,90€
  Žrebovanie: 14.7.2019.
  Výherca: Peter G., Podkonice

  Fén Remington v hodnote 19,90€ + 250g káva Dúšok Blend v hodnote 9,90€
  Žrebovanie: 21.7.2019.
  Výherca: 

  Prenosný bluetooth reproduktor Sony v hodnote 23,50€ + 250g káva Dúšok Blend v hodnote 9,90€
  Žrebovanie: 28.7.2019.
  Výherca: 

  IT, audio a TV príslušenstvo v hodnote 25€ + 250g káva Dúšok Blend v hodnote 9,90€
  Žrebovanie: 4.8.2019.
  Výherca: 

  Kávovar DeLonghi DI-Espresso v hodnote 490€ + 1kg káva Dúšok Blend v hodnote 39,60€
  Žrebovanie: 11.8.2019.
  Výherca: 

   

   

  Začiatok súťaže je dňa 1.7.2019 a ukončenie 11.8.2019.

  Podmienky súťaže: Súťaže sa môže zúčastniť každý vo veku od 18 rokov, okrem zamestnancov Organizátora a ostatných firiem, ktoré sa podieľajú na tejto súťaži vrátane ich blízkych osôb podľa § 116 Občianskeho zákonníka. Čas na vyzdvihnutie výhry je 14 dní od zverejnenia výhercu. Po tomto čase nárok na výhru prepadá.

  Súťaže sa môžu zúčastniť iba občania SR. Účasťou v súťaži dáva účastník v zmysle zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov organizátorovi súťaže svoj súhlas so spracovaním svojho mena, priezviska, telefónneho čísla, e-mailu a adresy poskytnutých v rámci súťaže a k ich využívaniu na ďalšie marketingové účely organizátora.
   

  Hore
  Template by JoomlaShine